Posunout doleva Posunout doprava

Proč zvolit DFM Mini Auto?

Proč je DFM Mini Auto naprosto novým produktem?

V hustě zalidněných Čínských městech je doprava zboží a materiálu velice složitě řešitelným problémem. Malá vozidla s vysokou užitnou hodnotou a minimálními náklady je jediným možným řešením. V minulosti byly, podobně jako například v Itálii, hojně využívány tzv. rykši - tříkolové motocykly s užitkovou nástavbou. Díky vzrůstající životní úrovni tato vozítka, podobně jako například v Indii, nahradily malé automobily. DFM mini auto je kombinací takovéhoto automobilu s vozem klasické rámové konstrukce, který své služby prokáže i na delší vzdálenosti, a to při zachování pohodlí běžného salónového vozu.

Zákazník má možnost vybrat si z několika odstínů interiéru, včetně výběru materiálů polstrování sedadel a interiéru. Dispozici jsou elektrická okna, centrální zamykání, kvalitní audiosoustava, klimatizace a u vybraných modelů také dvojitá klimatizace! Kola z lehkých slitin a pakety zvyšující optickou atraktivitu vozidla jsou samozřejmostí.

Proč je DFM Mini Auto ideálním pracovním parťákem?

Zákazníci jistě ocení jednoduchou rámovou konstrukci, která zaručuje dlouhou trvanlivost a snadnou opravitelnost. Žebřinový rám zaručuje již zmíněnou variabilitu čítající 7 karosářských provedení, ktará mimo jiné zaručuje také maximum záměnných dílů mezi jednotlivýmy variantami, což značně snižuje náklady na údržbu.

Další výhodou je velice úsporný motor 1.1i, vyráběný v japonské licenci, osazený systémem vstřikování BOSH. Reálná spotřeba po zájezdu je v kombinovaném provozu dokonce až pod hranicí 5ti litrů beznínu na 100 kilometrů! Motor je spojen s pětistupňovou manuální převodovkou, automobil je schopný vyvinout pohodlnou cestovní rychlost 100 kilometrů v hodině.

Ve své třídě je nevídané i užitečné zatížení. Celých 900 kilogramů je dispozici pro cokoli, co na DFM naložíte.

Největším lákadlem je zákazníky nejvíce oceňovaná cena. Ta začíná daleko před hranicí 200 tisíc korun! V kombinaci s nízkými provozními náklady je tedy DFM mini auto jasnou volbou partnera pro pracovní nasazení.


DFM Mini Auto jsou montována v Číně, není to na škodu?

Otázky automobilů z Číny jsou často diskutovaným problémem. Českého zákazníka trápí nejvíce otázky kvality a bezpečnosti. Dong Feng Motor Corporation je společností, která dbá na svou dobrou pověst a její produkty tuto dobrou pověst tvoří. Kvalita je zaručena pečlivou výstupní kontrolou a vysokou úrovní použitých výrobních techonologií. Karoserie je kompletně antikorozně ošetřena kataforézou, podvozek je díky povaze čínských cest a silnic značně naddimenzován a motor 1.1i EURO 5, vyráběný v japonské licenci je osazen elektronikou BOSH. Jako důkaz kvality automobilů DFM je v ČR poskytována plná záruka 2 roky a 50.000 kilometrů. Bezpečnost je v případě malého užitkového auta stěžejním faktorem. DFM mini auto se může pochlubit úspěšným absolvováním čelních i bočních nárazových testů. Deformovatelný sloupek řízení a přední část karoserie se zvýšenou tuhostí dělají z DFM auto stejně bezpečné, jako je jakékoli jiné, velikostně srovnatelné, užitkové vozidlo.

V případě DFM mini auto je však na místě povšimnout si a také náležitě ocenit výše zmíněné výhody, které Čínský produkt poskytuje. Sto let vývoje prostředku na dopravu osob a zboží v hustě zalidněných oblastech, stejně jako na hrubých venkovských cestách, je připraveno k aplikaci v Evropském prostředí, a to právě prostřednictvím DFM mini automobilů!

V hustě zalidněných městech Číny je doprava zboží a materiálu velice složitě řešitelným problémem. Malá vozidla s vysokou užitnou hodnotou a minimálními provozními náklady jsou jediným možným řešením. V minulosti byly, podobně jako v Itálii, hojně využívány tzv. rykši - tříkolové motocykly s užitkovou nástavbou. Díky vzrůstající životní úrovni byla tato vozítka nahrazena malými automobily.

DFM Mini Auto je kombinací takovéhoto automobilu s vozidlem klasické rámové konstrukce, které své služby prokáže i na delší vzdálenosti a to při zachování pohodlí běžného salónového vozu.

Zákazník má možnost vybrat si z bohaté nabídky příplatkových výbav. K dispozici je například klimatizace, centrální zamykání, kvalitní audiosoustava či kola z lehkých slitin.


Proč je DFM Mini Auto ideálním pracovním partnerem ?

Zákazníci jistě ocení jednoduchou rámovou konstrukci, která zaručuje dlouhou trvanlivost a snadnou opravitelnost. Žebřinový rám umožňuje již zmíněnou variabilitu čítající osm karosářských provedení. Záměnnost dílů mezi modifikacemi značně snižuje náklady na údržbu.

Další výhodou je velice úsporný motor 1,1i, plnící přísné emisní standardy EURO 5. Motor je osazen systémem vstřikování BOSCH. Reálná spotřeba po zájezdu je v kombinovaném provozu pod hranicí 6 ti litrů beznínu na 100 kilometrů. Motor je spojen s pětistupňovou manuální převodovkou. Automobil je tak schopný vyvinout pohodlnou cestovní rychlost 120 kilometrů v hodině.

Ve své třídě je nevídané i užitečné zatížení. Až 1100 kilogramů je dispozici pro cokoli, co na DFM naložíte.

Jedním z největších lákadel pro zákazníky je cena. Ta v případě DFM Mini Auto začíná pod hranicí 200 tisíc korun. V kombinaci s nízkými provozními náklady je tedy DFM Mini Auto jasnou volbou partnera pro pracovní nasazení.


DFM Mini Auto jsou montována v Číně, není to na škodu?

Otázky automobilů z Číny jsou často diskutovaným problémem. Českého zákazníka trápí nejvíce otázky kvality a bezpečnosti. Dong Feng Motor Corporation je společností, která dbá na svou dobrou pověst a její produkty tuto dobrou pověst tvoří. Kvalita je zaručena pečlivou výstupní kontrolou a vysokou úrovní použitých výrobních techonologií. Karoserie je kompletně ošetřena kataforézou, podvozek je díky povaze čínských cest a silnic značně naddimenzován a motor 1,1i EURO 5 je osazen elektronikou BOSCH. Jako důkaz kvality automobilů DFM je v ČR poskytována plná záruka 2 roky a 50.000 kilometrů. Bezpečnost je v případě malého užitkového auta stěžejním faktorem. DFM Mini Auto se může pochlubit úspěšným absolvováním čelních i bočních nárazových testů. Deformovatelný sloupek řízení a přední část karoserie se zvýšenou tuhostí dělají z DFM Mini Auto vozidla stejně bezpečná, jako jakákoliv jiná, velikostně srovnatelná vozidla.

V případě DFM Mini Auto je na místě povšimnout si a náležitě ocenit výše zmíněné výhody, které Čínský produkt poskytuje. Sto let vývoje prostředků pro dopravu osob a zboží v hustě zalidněných oblastech, stejně jako na hrubých venkovských cestách, je připraveno k aplikaci v evropském prostředí, a to právě prostřednictvím DFM mini automobilů!


Novinky

Přijďte se seznámit s DFM MiniAuto!

Přijďte se seznámit s DFM MiniAuto!
Ve skladištní oblasti v Hradci Králové se můžete již několik měsíců, u prodejce automobilů JEEP, LANCIA, CHRYSLER a DODGE firmy...
23.03.2012 více…

Nový prodejce v Ústí nad Labem

Nový prodejce v Ústí nad Labem
Od února letošního roku se rozšířila servisní a prodejní síť vozidel DFM MiniAuto o další místo v Ústeckém kraji. Novým prodejcem a...
23.03.2012 více…
Zobrazit všechny novinky »
 
*